SOUTĚŽ - hlasování

1. april 2012 at 14:45 | Jenny |  Welcome

Mrzí mě, jak celá soutěž probíhá. Do kategorie povídky se nezávazně (anketou) přihlásilo 7 lidí, nepřišla mi jediná. U grafiky se zapsalo 15 lidi, ozvali se 3 lidé. Na nedostatek času si stěžují všichni a pořád, tak nevím, kdy jindy bych soutěž měla vyhlásit. Mohla jsem to posunout za velikonoční prázdniny, ale nikdo o prodloužení nepožádal... Nezlobím se, jen mě to mrzí.

Děkuji všem třem účastnicím (holt samý ženský :D) za zaslané příspěvky. Všechny vás považuji za výherce :) Líbí se mi veškeré vaše výtvory! Sama vím, že ať děláte něco jednoduchého či komplikovanějšího, vždy to zabere čas. Někdy víc, než byste si přáli (hlavně když zapomene soubor uložit a sekne se vám :D).

Kvůli mnoha zájemcům jsem původně nechtěla dávat anketu, ale jen moderované komentáře, aby to nedopadlo tak, jak to většinou dopadá... pokud chápete. Nemůžu vám zakázat psát si reklamy o hlasy, nechám to na vašem svědomí ;-)

HLASUJE SE V ANKETĚ.

(přišlo by mi nefér rozdělit to mezi dvě první místa a třetí by nedostal nic :-/)
HLASOVÁNÍ KONČÍ O VELIKONOČNÍM PONDĚLÍ, odpoledne.
Pokud se chce ještě někdo bleskově zapojit, podmínky soutěže jsou TADY.

...
Soutěžící měli ukázat, zda si umí pořadit s prací v prostoru - udělat avatar, blend a wallpaper. Navíc museli být alespoň na jednom výrobku i jiné postavy než jen Booth a Brenannovou. Prohlédněte si vše než se rozhodnete ;-)

Soutěžící č. 1:
AVATAR ::::: BLEND ::::: WALLPAPER

Soutěžící č. 2:
AVATAR ::::: BLEND ::::: WALLPAPER

Soutěžící č. 3:
AVATAR ::::: BLEND ::::: WALLPAPER
 

4 people judged this article.

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement