Emily Deschanel má na výběr několik kostí

31. march 2012 at 14:08 | Jenny |  Emily Deschanel
Text jsem přeložila (ne doslova) z anglického origiálu.
×××
V říjnu 2008 byla herečka Emily Deschanel v Tokiu, kde propagovala televizní seriál "Sběratelé kostí". Její postava Temperance ("Kůstka") Brennanová je soudní antropoložka a spolu se zvláštním agentem FBI Seeleym Boothem řeší zločiny. Deschanel se zajímá o to, jak se daří seriálu v Japonsku, zejména proto, že přijala novou roli co-producenta - jen žertovala... kdyby tuto úlohu převzala, muselo by jí studio zvýšit plat :D
Deschanel, která si zahrála ve filmech jako jsou "Cold Mountain", "Spider-man 2", "The Alamo", není před kamerou žádným nováčkem. Nicméně, v dětství často cestovala se svým otcem, kameramanem Calebem Deschanelem. V televizi se to jen hemží kriminálními seriály, ale Emily věří, že Bones pomáhá zaměření na charaktery. Ve skutečnosti říká, že by se některé seriálové pasáže daly nazvat romantickými komediemi.

Navzdory skutečnosti, že je seriál založen na sérii knih spisovatelky Kathy Reichs, postava Emily má jen málo společněho s knižní postavou. Jejich jména a profese jsou stejné, ale to je asi tak vše. Emily si knihy Reichsové přečetla až poté, co natočili pilotní díl k Bones.

Deschanel také prozrazuje, že kromě několika opravdu krvavých případů nás čeká další vývoj vztahu mezi Temperance a Boothem.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama